Me toetame

Saime heategevusfondi Minu Unistuste Päev kuldtoetajaks

2017. aasta märtsist toetame heategevusfondi Minu Unistuste Päev, mis tegeleb raskelt või krooniliselt haigetele lastele abi korraldamisega. Tänu meie osalemisele saab fond teostada mitme väikese patsiendi unistused.

Oleme kindlad, et lapsepõlv on meie kõige eredam eluperiood. Just sestap peame tähtsaks kinkida rõõmuminuteid haigetele lastele, kel on niivõrd sageli puudu positiivsetest emotsioonidest ja eredatest muljetest.

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev ülesanne on täita krooniliselt ja raskelt haigete väikeste patsientide unistusi. Peale selle korraldatakse lastele, kes pikemat aega viibivad haiglates või kodusel ravil, lõbusaid grupiüritusi, mis aitavad neil unustada oma haigust ja tunda taas tõelise lapsepõlve maitset.

Me arvame, et nendele lastele on praegu väga tähtis, et nende unistused saaks teoks. Ja loodame väga, et sellised erksad päevad annavad neile rohkem jõudu haigusega võidelda.

Aitame regulaarselt ka lastekodukasvandikke. Nõnda näiteks külastasid 2015. aasta Haiba Lastekodu orvud ja Viimsi Perekodu kasvandikud meie toetusel lavastust „Pipi Pikksukk“ Rahvusooperis Estonia. Aastal 2014 ostsime koolitarbed Tallinna Lastekodu Maarjamäe Keskuse kasvandikele ning samuti korraldasime neile mustkunstniku esinemise. Aastal 2013 kinkisime kodutehnika komplekti Tallinna Lastekodu Mustamäe Keskuse imikute ja puuetega laste majale. 2012. aastal korraldasime haridus-meelelahutusürituse Tallinna Lastekodu Maarjamäe Keskuse kasvandikele.